Series
Ratings
44
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0- Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Save Me Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.5