Movies
Ratings
778
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0