Movies
Ratings
354
Mufasa: The Lion KingRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 5.0
My Dearest Fu BaoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Set It UpRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 4.0