Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0