Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5