Movies
Ratings
921
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 2.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
About FamilyRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Bad TripRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5