Movies
Ratings
20
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AliensRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.5
Love & SexRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5