Series
Ratings
40
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Genius PaikRated ★ 4.5- Prison Break Season 5Rated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0