Movies
Ratings
63
The MatrixRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5