Series
Ratings
123
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Monsters at Work Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5