Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
Lost After DarkRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5