Titles you rated
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
GoedamRated ★ 0.5