Movies
Ratings
248
Space SweepersRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Purge: Election YearRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Where Your Eyes LingerRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5