Titles you rated
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Dan in Real LifeRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 2.0
My DictatorRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
A Case of YouRated ★ 3.0- NOMA, MY PERFECT STORMRated ★ 5.0
The Truth Shall Not Sink with SewolRated ★ 5.0
CitizenfourRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0