Titles you rated
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Ahiru no SoraRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0