Series
Ratings
47
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5