Titles you rated
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
WaywardRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0