Titles you rated
Bride WarsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.0