Titles you rated
Two WeeksRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5