Movies
Ratings
174- The UglyRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0