Series
Ratings
45
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
If We Were A SeasonRated ★ 3.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0