Movies
Ratings
394
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
The Way of the DragonRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0