Titles you rated
BraveheartRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.0