Movies
Ratings
24
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0