Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
First ManRated ★ 0.5
UpgradeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5