Titles you rated
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0