Series
Ratings
57
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5