Titles you rated
Two WeeksRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0