Movies
Ratings
53
HitchRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
17 AgainRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5