Series
Ratings
41- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0