Movies
Ratings
59
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5