Series
Ratings
24
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0