Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0