Movies
Ratings
104
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0