Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0