Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.0
Boy Kills WorldRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
V/H/S/BeyondRated ★ 2.5- LOVE SONGRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Strange CircusRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.5
HimRated ★ 2.0
BossRated ★ 1.0
PossessorRated ★ 3.0
MetropolisRated ★ 4.0
The Toxic AvengerRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0