Titles you rated
Me & RobocoRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Marvel ZombiesRated ★ 1.5
Dan Da DanRated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Kamen Rider GavvRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
IronheartRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5