Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 1.5
BluebeardRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Frozen FeverRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0