Movies
Ratings
18
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0