Movies
Ratings
157
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0