Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0