Movies
Ratings
628
BugoniaRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
LivingRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.5
Next SoheeRated ★ 4.5
StrawRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
The QuiltersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5