Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
AsuraRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5