Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 0.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 1.0
Vantage PointRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0