Series
Ratings
65
Breaking BadRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Andy Warhol DiariesRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5