Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Let's EatRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 0.5
SignalRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 5.0