Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0