Movies
Ratings
134
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0