Movies
Ratings
324
A Star Is BornRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 3.5