Movies
Ratings
91
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5